AutoJuSa

AutoJuSa

1. Registrace vozidel

Náš tým vyřídí za vas veškeré papírovani na úřadě, ať je to přihlášení nebo vývoz, ztráta velkého technického průkazu či malého, depozity,  přepisy atd . A to vše za pouhých par hodin . 

2. Prodej aut

Na našem autobazaru najdete auta různých značek. Například Škoda, BMW, VW, Audi, Peugeot a ostatní.   

3. Komisni prodej 

Vaše auto projde důkladnou předprodejní kontrolou 🔧a profesionální přípravou k prodeji. Zatím vůz bude vystaven na ploše našeho autobazaru v Tachově. Dále vaše auto budeme propagovat na významných webových portálech a v inzertních médiích. Vy nebudete platit žádné parkovné ani poplatky. Peníze od nás dostanete ihned po prodeji vozu – bez průtahů a zdlouhavého čekání🔝. .

4. Výkup aut

Vaše auto projde kontrolou. Dále naše specialisty auto shodnotí. Podepíšeme smlouvu. Peníze od nás dostanete ihned😉.

5. Sjednání úvěru

Nemáte peníze 💰? Díky našim specialistům vyřídíme na místě😉, úvěr šítý 🪡na míru vaším potřebám na jakékoliv vozidla🚗, které si u nás vyberete . Nově umíme vyřídit úvěr i na vámi vybrané auto ze zahraničí 

6. Sjednání pojištění

Sjednáme  💻vám rychle a za nejlepší cenu 💸pojištění vozidla

7. Dovoz aut na zakazku

Chcete přivézt auto z Německa nebo z druhé strany ČR a t.d. a nevíte jak? Kontaktujte naš tým. Naši specialisté vám poradí a pomohou najít auto. Poté kontaktujeme majitele, zjistíme všechny potřebné informace, domluvíme se na logistice, ceně atd. V další fázi vám vůz přivezeme nebo můžete jet s námi a ohodnotit vozidlo.Po úspěšném nákupu Vám náš tým pomůže s registrací vozu v ČR.

8. Odtahová služba

na telefonním čísle
725 150 967 nebo 732 689 209 

AutoservisElit s.r.o. | IČ: 05713188 | DIČ: CZ05713188 | sídlo firmy: Jaurisova 515/4 , 140 00 Praha 4  |  provozovna  Plzeňská 442, 347 01 Tachov  |
Všechna práva vyhrazena 2021
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!